Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Żłobków Miejskich w Słupsku

- Instrukcja -STAŁE ELEMENTY STRONY:

Informacja o jednostce administracyjnej - poniżej logo Biuletynu, na czerwonym pasku widnieje nazwa jednostki, która prezentuje Biuletyn.

Menu podmiotowe - menu, w którym znajdą Państwo informacje o strukturze organizacyjnej jednostki. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, po środku strony pojawią się informacje zawarte w nim.

Szukaj - element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij „szukajâ€?.


ELEMENTY ZMIENNE:

Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst, najczęściej koloru niebieskiego. Po kliknięciu na link otwiera się strona, z którą jest on powiązany.

Pobieranie plików - w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem - pobrać, czy otworzyć.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:2158
Treść wprowadził(a): Zienkowska Monika, 2013-01-16 14:40:08
Treść wytworzył(a): [brak danych], 1970-01-01 01:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2013-01-16 14:39:50