Zespół Żłobków Miejskich w Słupsku

2018

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA KONSERWACJĘ DŹWIGÓW TOWAROWYCH

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA DOSTAWĘ ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA DOSTAWĘ ŻYWNOŚCI

Zaproszenie do składania ofert dla zamówień do 30 00 Euro.

1. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę środków czystości do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

2. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę mięsa i wędlin do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

3. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę mleka i przetworów mlecznych do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

4. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę mrożonych warzyw i owoców do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

5. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę artykułów spożywczych suchych do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

6Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na dostawę świeżych warzyw i owoców do placówek Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku.-ZAMKNIĘTE.

7. Ogłoszenie o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na konserwację dźwigów towarowych w placówkach Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku-ZAMKNIĘTE

 

Ogłoszenie  o o zamówieniu o wartości poniżej 30 000 Euro na wybór inwestora zastępczego dla inwestycji pn: "wymiana instalacji elektrycznej w budynku Żłobka nr 3 przy ul. Łukasiewicza 4"

Zapytanie ofertowe  plik pdf do pobrania

Oferta  plik pdf do pobrania